Diskusní téma: Diskuze

Datum: 19.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Kde jste?...

hmm, velmi dobře napsáno ;)

Datum: 12.01.2011

Vložil: Josef

Titulek: Pozdrav

Ahoj Miloši, doufám, že jsi k tomuto založení strany došel po velice zralé úvaze a že ti nic nebude po právní stránce bránit v tomto počinu. To bych Ti opravdu nepřál a zejména nepříjemné právní důsledky. Nicméně ve společnosti je cítit stále větší a větší tlak a potřeba se současnou politickou situací protkanou bagatelizovanými politickými skandály a aférami jako pravé tak z levé části politického spektra vyrovnat a důrazným způsobem na tyto reagovat. Strana VV většinu svých příznivců zklamala. Společnost netvoří jen voliči obou mnou zmíněných politických spekter ale také středoví voliči. A také ti volají po změně. Já jsem pořád optimista a věřím, že jednou si spravedlnosti cestu najde. Budu držet palečky. S pozdravem bývalý kolega.

Datum: 20.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Pozdrav

Z druhých lidí dostanete to nejlepší tehdy, když vydáte to nejlepší, co je ve vás samotných. (Zig Ziglar)

Datum: 11.01.2011

Vložil: seveřan

Titulek: kalendář akcí

V kalendáři akcí mi chybí ta základní...datum defenestrace!! ;) Klidně může být i virtuální :) Jen je potřeba se poučit z vědecké práce Járy Cimrmana a zásadně neprovádět defenestraci v zemljankách!!

Datum: 18.01.2011

Vložil: Martin

Titulek: Re: kalendář akcí

já bych byl pro nejen virtuální.....a s jistotou můžu napsat, že i za hodně velký počet lidí...když pročítám diskuze...v lidech to hlasitě vře....

Datum: 20.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Re: kalendář akcí

Záleží na počtu přihlášených lidí, pak bude možné změnit virtualitu za skutečnost.

Datum: 11.01.2011

Vložil: Marcel

Titulek: první dojem

Ahoj Miloši

Zdravím a přeji mnoho úspěchů.
Chtěl bych tě požádat o pár drobností,bez kterých se strana sice obejde,ale na první pohled tomu dodá důvěru.
Tak zaprvé.Nevím,zda si hrdý na svůj titul či nikoliv,ale jednou si vystudoval,tak proč ho neuvádět před jménem,že.Lidé budou více věřit.Čili Bc.Plechatý je lepší (nebo už Mgr.?)
Bylo by dobré něco napsat o své osobě něco málo.Málokdo zná Miloše Plechatého.A pana Smolu -předsedu ještě méně lidí.Stálo by za to udělat lepší foto pro image politika,co takhle vzít na sebe oblek?Promiň mi tu drzost,už jsem ale takový-vypadáte oba jako bezdomovci a ne jako politici.Tak to působí na mne ,možná máte jiný názor.Chtěl jsem jen napsat jak to působí na první dojem.Doufám,že jsem neurazil.Drž se

Datum: 11.01.2011

Vložil: DVD

Titulek: Re: první dojem

Nebudu posuzovat vzhled pánů ve vedení, ale přijde mi přinejmenším divné, že hned po založení je samo sebou ustanoveno vedení strany - budete jen pro smích - doporučuji prostudovat zákon o politických stranách...

Datum: 11.01.2011

Vložil: Nazdar

Titulek: Re: Re: první dojem

No poteš Pánbůh jestlůi bujde mít tato jakoby straana takový čoeny. Podívej se na datum narození Bárty a pak něvo ploď. Je známoí, že Bárta vystudoval ÚDH - pol akademii a doktorát udělal na Slovensku. TXYakže klidně mohl podnikat, neboť nebyl ve sl. poměru.

Datum: 11.01.2011

Vložil:

Titulek: Re: Re: Re: první dojem

umíš psát?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek