Diskusní téma: Diskuze

Datum: 21.01.2011

Vložil: Honza

Titulek: Soudní spory bývalých příslušníků letky LZS (letecké záhranné služby) a LPZS(letecké pátrací a záchranné služby) s AČR

Doporučuji všem si přečíst článek pana redaktora Františka Šulce na internetových stránkách On War / On Peace pod názvem Vrtulníkáři vs armáda - geneze jednoho sporu.Jsem jedním z nich co se nebáli a podali žalobu a nezůstal jsem jen u jedné. Možná, že jste podobné problémy už zažili jako jsou fondy 150hod. odpracovaných zdarma atd.Tady na tomto příkladě můžete vid+t,jak se chová stát.Pěkné počtení: https://www.onwar.eu/2011/01/16/vrtulnikari-vs-armada-%E2%80%93-geneze-jednoho-sporu/#more-4317

Datum: 21.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Soudní spory bývalých příslušníků letky LZS (letecké záhranné služby) a LPZS(letecké pátrací a záchranné služby) s AČR

Ano, máte pravdu. Soudní žaloby podáváme a již rok a půl čekáme na námi podanou stížnost, která leží u Ústavního soudu. Rozhodně chceme pro lidi profesionální zázemí a spravedlivé pracovní podmínky pro všechny. Jen tak lze vykonávat profesionální práci a to v jakémkoli oboru.

Datum: 21.01.2011

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Soudní spory bývalých příslušníků letky LZS (letecké záhranné služby) a LPZS(letecké pátrací a záchranné služby) s AČR

Můžeš mi naznačit o co ve vašem případě jde?

Datum: 24.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Re: Re: Soudní spory bývalých příslušníků letky LZS (letecké záhranné služby) a LPZS(letecké pátrací a záchranné služby) s AČR

Jde právě o našich 150 hodin přesčasových, tedy zdarma, které musíme odpracovat a které se zneužívají. Dny uznané za svátek, které lidé pracující ve směnnosti ještě musí nadělávat. ÚS byla podána před rokem a půl a byla jen načtena. Myslíme si, že nevolnictví bylo již dávno zrušeno a zákon o služebním poměru nemá právo být nad samotnou Ústavou ČR.

Datum: 20.01.2011

Vložil: David

Titulek: Kdyby se to povedlo......

Dobrý den Miloši. Dnes jsem si přečetl Váš program strany a pokud by se Vám podařilo dostat na svou stranu tolik lidí, aby jste se dostali do vrcholné politiky jako současní véčkaři, tak by to bylo super a pokud by se tam podařilo prosadit alespoň 1/2 toho co máte ve svém programu, tak by to bylo konečně po několika letech útěchou pro obyčejné lidi, že se prosadí správná věc, což je jenom špička ledovce, co by se mělo v naší republice změnit. Jestli můžu poradit, tak já osobně bych zkusil do vedení strany získat člověka, který již má nějaké zkušenosti s vrcholnou politikou, aby jste někde nešlápli vedle a tím si neodradili budoucí voliče. Přeji hodně pevných nervů a všeho dalšího, protože cesta nahoru bude trnitá, ale výsledkem by mohl být slušný a důstojný život pro obyčejné lidi, kteří právě po tom co děláte volají. To vše Vám přeje budoucí volič David - policista

Datum: 21.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: Kdyby se to povedlo......

Velmi děkujeme za podporu. Program ještě zcela není hotov a doufám,že oslovení státní zaměstnanci projeví svou nespokojenost formou této skupiny. V počtu 600 tisíc hlasů by to byla opravdu naděje na změny.

Datum: 31.01.2011

Vložil: ik

Titulek: Re: Re: Kdyby se to povedlo......

myslím si, že prosazováním bodu Vašeho programu: "Zavedení omezení souběhu výplaty výluhového příspěvku a platu poskytovaného státem" se bohužel ochuzujete o podstatné množství budoucích členů - pro mne je tento bod nepřijatelný.

Datum: 20.01.2011

Vložil: rentiér

Titulek: dotaz - prosba

Plechatý Miloš - Project manager
Smola Antonín - Předseda strany SBO

Prosím oba jmenované, aby se zde více prezentovali, já osobně nic o Vás nevím.



Datum: 20.01.2011

Vložil: Miloš

Titulek: Re: dotaz - prosba

Pokusím se vyhovět těmto požadavkům, ovšem nebude to dnes. Děkuji ale za spolupráci a za zájem. S úctou - Miloš

Datum: 19.01.2011

Vložil: Jiřin

Titulek: Kde jste?...

Zdravím všechny (no spíš jen pár) diskutující. Na stránkách FB-VvPS jsem se v jednom příspěvku dočetl, že přihlášku zaslalo už víc jak 500 členů. Kde všichni jste? Myslíte, že změny přijdou samy od sebe? Miloš s Tondou mají snahu "někde" začít a ostatní budou zase jen hledat chyby? Však víte jak se to říká : "Kdo chce, hledá možnosti. Kdo nechce, hledá důvody!". Čusáá, Jirka

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek